50 Парчиња PKCELL Пред-наполнета nicd, NIMH 1.2 V 850mAh AAA Батерија на Висок квалитет Циклуси 1200times
Новак - 25 %

50 Парчиња PKCELL Пред-наполнета nicd, NIMH 1.2 V 850mAh AAA Батерија на Висок квалитет Циклуси 1200times

Достапно за нарачка
DEN 2249.76
DEN 1687.00
Достапност:


Батерија Тип : 1.2 V Ni-МЗ ААА 850m Ah Батерија
Бренд : PKCELL
Модел : Ну-МЗ 1.2 V ААА 850m Ah
Големина : AAA
Напон : 1.2 V
Нормалните Капацитет : 85 0m Ah
Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm
Стандард Полнење на струјата : 85 м-р Time : 15Ч
Брзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 H
Примена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3/MP4 плеер,електрични жилет итн.

За производот

Номиналниот Напон:
1.2 V
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
AAA Батерија
Батеријата Број:
50
Бренд Име:
Pkcell
Номиналниот Капацитет:
700mAh
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
1.2V
Капацитетот На Батеријата:
850mAh
Големина:
ААА
Димензија(макс):
Дијаметар
Замена На Батеријата:
No

Избор на клиент