1pcs 3.3 M 12Flags Дома Декорација Црвено Пастирски Крпа Знаме Банер Семејството Партија Роденден Ѕид Деко Отворено Свадба Pennant

1pcs 3.3 M 12Flags Дома Декорација Црвено Пастирски Крпа Знаме Банер Семејството Партија Роденден Ѕид Деко Отворено Свадба Pennant

Достапно за нарачка
DEN 283.68
Достапност:


1pcs 3.3 M 12 Flags Дома Декорација Црвено Пастирски Крпа Знаме Банер Семејството Партија Роденден Ѕид Деко Отворено Свадба Pennant
Големина на :
Должина : околу 3.3 m
секој еден има 12pcs знамиња
секоја знаме големина : 17*17*17cm
Боја : како на сликата
Материјал : крпа
Пакет : 1pcs/многу
Се користи за : речиси повод decoraton да заличи на атмосфера,на пример, свадба, роденден и така натаму.
Answer : ___________________________ Note :
Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.

За производот

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,денот на Благодарноста,Децата Ден
Број На Модел На:
M537
Производ Класификација:
Банери
Бренд Име:
QINGWANG
Материјал:
Платно

Избор на клиент