8pcs Вкупно 1000g Калибрација Тежина Сет Вклучуваат 10g 20g*2 50g 100g*2 200g 500g

8pcs Вкупно 1000g Калибрација Тежина Сет Вклучуваат 10g 20g*2 50g 100g*2 200g 500g

Достапно за нарачка
DEN 196.80
Достапност:


8pcs Вкупно 1000g Калибрација Тежина Сет Вклучуваат 10g 20g*2 50g 100g*2 200g 500g
Карактеристики :
7pcs сосема нов 10g,20g,20g,50g,100g,100g,200g,500g нерѓосувачки челик калибрација на телесната тежина.
Направен од челик хром, ова тежини се апсолутно не ' рѓа и дефект слободни.
Материјал : Челик Хром
Класа : М2
Секој обид за 1 сет.
1*10g,2*20g,1*50g,2*100g,1*200g,1*500g
Имаме неколку други големини на располагање во нашата ebay продавница вклучувајќи ги поставува на неколку различни тежини.И други поврзани во нашата продавница,ако треба,ве молиме слободно контактирајте со нас.

За производот

Тип:
делови
Номинална Оптоварување:
стандардно

Избор на клиент