ERIKC заеднички железнички инјектор запечатување прстен + топката F00RJ02177 вентил запечатување прстен F 00R J02 177 (F00R J02 177)

ERIKC заеднички железнички инјектор запечатување прстен + топката F00RJ02177 вентил запечатување прстен F 00R J02 177 (F00R J02

Достапно за нарачка
DEN 373.92
Достапност:


ERIKC заеднички железнички инјектор запечатување прстен + топката F00 RJ02177 вентил запечатување прстен F 00 R J02 177 (F00 R J02 177)
Информации За Производот И Слика


За производот

Објектот Должина:
1
Volvo Модел:
760
is_customized:
1
Материјал Тип:
1
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
760-Година:
1990 година
Бренд Име:
ERIKC
Објект:
CR инјектор поправка колекции
ОЕМ 1 :
F00RJ02177
ОЕМ 2 :
F 00 RJ0 2177
ОЕМ 3 :
2 прстен + 1 топка
Содржи:
2 делови
Пакување:
ERIKC
Акции:
100000 парчиња
Нето тежина:
5g
1 КУТИЈА:
50 парчиња

Избор на клиент