Латинска Танц Облечи Жени, Девојки Танц Носат Regata Feminina Roupa Де Ginastica Vestido Де Baile Латино Танц Костим 2018 НОВ СТИЛ
Новак - 25 %

Латинска Танц Облечи Жени, Девојки Танц Носат Regata Feminina Roupa Де Ginastica Vestido Де Baile Латино Танц Костим 2018 НОВ

Достапно за нарачка
DEN 1776.00
DEN 1332.00
Достапност:

Латинска Танц Облечи Жени, Девојки Танц Носат Regata Feminina Roupa Де Ginastica Vestido Де Baile Латино Танц Костим 2018 НОВ СТИЛ
1 CM=0.39 ИНЧЕН Модел е 164 см, 47 кг,носат М големина, над големина за вашиот референца Детални големина, се мери со рака, 1-3 см грешка е дозволено

За производот

Големина:
M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Најлон,Lycra,Rayon
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GRS-38431
Бренд Име:
DJGRSTER
Стил:
латинска фустан
боја:
Црна,Сина,.Црвена.Црвена Роза

Избор на клиент