промоција на продажба ZY ballpoint Пенкало метал Училиште Канцелариски материјали roller ball пенкала висок квалитет на бизнис подарок 103
Новак - 20 %

промоција на продажба ZY ballpoint Пенкало метал Училиште Канцелариски материјали roller ball пенкала висок квалитет на бизнис

Достапно за нарачка
DEN 240.00
DEN 192.00
Достапност:


пенкало торба должина : 15cm
промоција на продажба

За производот

Мастило Боја:
Црна
боја:
pen, пенкало торба
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
0705
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА

Избор на клиент