XGS DECAL автомобил винил намали decal налепница Ѓаволот Камшик 11.5 cm x 15cm автомобил, мотоцикл автомобил водоотпорен отворен налепница

XGS DECAL автомобил винил намали decal налепница Ѓаволот Камшик 11.5 cm x 15cm автомобил, мотоцикл автомобил водоотпорен отворен

Достапно за нарачка
DEN 235.20
Достапност:


Автомобил налепница винил автомобил decals ѓаволот ангел applique автомобил, мотоцикл водоотпорен рефлексивни налепници US$ 4.75 /парче
Автомобил decals ѓаволот б рефлексивни налепници автомобил, мотоцикл водоотпорен налепници US$ 4.75 /парче
Cissy автомобил налепници 99 демонот рефлексивни налепници автомобил налепници US$ 5.50 /парче
Cissy автомобил decals налепница девојка џејн автомобил, мотоцикл автомобил налепници рефлексивни налепници US$ 4.85 /парче
Cissy автомобил decals секси девојка дама автомобил, мотоцикл електричен мотор refires рефлексивни налепници водоотпорен налепници US$ 5.25 /парче
автомобил налепница винил автомобил decal автомобил, мотоцикл личност водоотпорен рефлексивни налепници US$ 4.75 /парче
Cissy автомобил decals секси девојка applique автомобил, мотоцикл рефлексивни налепници водоотпорен налепници US$ 4.73 /парче
Cissy автомобил винил decals налепница девојка џејн автомобил, мотоцикл автомобил налепници рефлексивни налепници US$ 4.85 /парче
Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас
Ние ги користиме материјали од врвен квалитет за да се направи decals/налепници :
1) со мека филмот, не хемиски мирис
2)Професионална автомобил decals материјали, ourdoor водоотпорен налепница, Нема да избледи боја на 3 години отворено.
3)Во моментов, ние имаме црно, рефлективна бела(малку како да се сребрена), рефлексивни црвена, рефлексивни портокал, рефлексивни зелена, рефлексивни сина, неонски зелена, неонски жолта, бела(не рефлексивни) виолетова, розова, мат злато, мат сребро, сребро и злато 15 бои.
Ние не може да се листа на секоја боја како Aliexpress SKU, па ако треба бојата ве молиме контактирајте со нас или обележете ја на цел.
Пакет.
Ние пак налепници/decals помеѓу 2 хард картони да се заштити decals и да се избегне decals/налепници се наведнуваат во транзит.
Ако ви треба објектот лошо, ние исто така имаат јасна опции.
Откако уплатата се потврди со aliexpress, ние ќе организираме пакет веднаш и се испраќаат во 7 дена.
Повеќето пратката може да биде донесено во 20-60 дена, но некои земја и област(како што се Бразил, Argentia.) тоа може да чини 60-90 дена.
**************************************************
Кога ќе го купите 2 или повеќе decals, цената е 10% попуст
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако не сте задоволни со нашата предмети или да има проблеми со него кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да ни каже. Имаме најдобра Услуга на Клиентите, ние може да ги решите вашите проблеми, да се среќни

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
0.05cm
Бренд Име:
XGS DECAL
Име На Модел:
DevilW
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
11.5cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Дијаметар:
0.01inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната

Избор на клиент