СБ-0028 Бесплатен превозот на големо/продаваат на мало 15pcs/многу панда форма дрвени копчиња за деца облека DIY подарок
Новак - 29 %

СБ-0028 Бесплатен превозот на големо/продаваат на мало 15pcs/многу панда форма дрвени копчиња за деца облека DIY подарок

Достапно за нарачка
DEN 96.00
DEN 68.00
Достапност:


>> За Превозот Начин :
Бидејќи тие се во Мала количина на цел , па така таа е слободна да ги испрати до вас од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не е следење на рекорд, pls мислат за него и потоа да го стави на ред.
Постојат добра вест, ако можете да нарачате повеќе од $8 за ништо во мојата продавница, ќе добие бесплатен Кина Пост Воздух Пошта или e-Пакет . tks!
>> За Објектот Информации :
1/ Item Име : дрвени bottons/Декоративни копчето
2/ Item No. : СБ-0028
3/ Item Големина : Види слика
4/ Item Материјали : дрво

За производот

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
СБ-0028

Избор на клиент