Дебел сребро позлата накит поставите нова мода различно обоени накит трговија на големо трговија одговараат Xian убава сина камен
Новак - 48 %

Дебел сребро позлата накит поставите нова мода различно обоени накит трговија на големо трговија одговараат Xian убава сина камен

Достапно за нарачка
DEN 2074.08
DEN 1079.00
Достапност:

чистота : 6 метри (САД), 7 метри (САД), Број 8 (САД), 9 метри (НИ)
За прв пат трговија на големо 100 јуани од серија или од серија (може да бидат различни стилови на секое парче 1) ()
Вториот пати надополнување, неограничен износ на неограничена количина.
[купи]
белешки 1 : физичка слика за повикување само, нашите производи се направени во вид.
2 : поради сликата не може да се спореди со физичка е односот, па ве молиме да се погледне на производот пред купување на големината на опис на производот, и потоа да одлучи да го купи. исто така, ќе предизвика некои грешки, па бебето се во вид преовладуваат! Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со просперитетна пред.80 g Earring : 7.
Услуги на клиентите : три дена пакет врати
Овој производ е идентификувани со националната авторитетен сертификат, ве молиме да бидат сигурни клиенти, сите производи и материјали што е опишано целосно во согласност (испитување на производи), не adulteration, и повеќето производи се користат во автентични Австрија кристал, 925 сребро, платина позлата, метални легури и заштита на животната средина
3
3-
72
QQ
1
а
б
c
d/
2
3
4/
3
4 :
а
б
c 3
d
.
Ако не сте задоволни со трговија на големо цена од 50 јуани да ја плати цената на примерокот, примерокот такса од $50 може да се пренесува на следната плаќање користат ви Благодариме
Производ вовед
Производ во боја : (физички снимањето, ако постои боја, ве молиме да ги вистинскиот производ)
Производ големина : Pendant : 16*28 прстен : 16*18 Обетки : 16*37 Бразлетна : долго 21 CM
Тежина : Pendant : 4.37 g
Ѓердан со синџир
Производ материјал : понуда на производи за заштита на животната средина на бакар, површината на сребро позлата, со висок квалитет, не е лесно да се менуваат бојата
Користење на ЛОГОТО : 925
производ Пакување : Opp вреќа
Имаме сите видови на производи, стоки Поддршка мешана серија; Добредојдовте на цел
За Испорака
Поддршка мешана серија, 4 дена пред денот на приемот на плаќање на денот на испораката, повеќе логистика опции на располагање, можете да контактирате со потребата да се објасни придобивките на EMS!
Производот е надвор од акциите
Ако производот е надвор од акциите, нема сомневање дека производите на компанијата не ќе биде надвор од акциите, клучот е дали постои недостиг на стоки надополнување полиците. Боја прашања нема да се признаваат кога причини за замена.20 g прстен : 5.
3 : во продавница, секој ден голем број на дистрибуција на стоки, залихи ќе се промени во било кое време, во случај на не стоки, ве молам, прости ми!
4 : на клиентите приемот на стоката, ве молиме со поштенски или курир персонал на самото место инспекција, откако се најде на количината на стоката нема проблеми со квалитетот, или стоки, ве молиме контактирајте со нас, и побара во поштата или курир сертификација на персоналот, ако не постои сертификат издаден од страна на поштенски или курир, ако бидејќи на производот отсуство или квалитетот проблем и предизвик, и ние не ќе бидат обработени, ве молиме пријавете се за мене!
[цена предност]
Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволство
Продавница продава бебето фабрика производство, директни купувачи! Се спаси голем број на средни продажба и оперативни трошоци, што може да можете да добиете на најниската цена на платина искуство. Сад и сад за да испратите производи на сајтот е во производството на големо на производи, секако ќе биде исполнет до што е можно поскоро.
Производот е многу загрижен за да стока, ве молиме фотографиран производи пред да контактирате со услуга на персоналот за да се утврди бројот на вашите производи (да се поврзеш ако испораката ден) потврди стоки, но ујп и без плаќање, испорака, ние не може да гарантира вториот дена или по стоки се уште тешко за Павле О, други клиенти мора да плаќаат за испорака, се надевам дека родителите кои може да се разбере.

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите',Жени
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
жените накит
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Сребро.
Процес На Преработка:
Electroplate
одговараат комбинација:
+ + Накит Pendant Обетки
Пакување:
Независно од пакување
Применливи прилики:
Туризмот Сувенири, Свадба, Вработен Помош
Обработка на прилагодување:
Yes
НЕМА.:
XMPT542
Место на Потекло:
шенжен
Боја:
PN637+PJ184+PR035+PS572

Избор на клиент