Neco Директно/Мали Заострените Вилушка Слушалки за ГИГАНТ XTC ATX78 44-50.6 mm Фиксна Опрема MTB Патот Велосипед Слушалки на Главата Првенство Велосипед Делови

Neco Директно/Мали Заострените Вилушка Слушалки за ГИГАНТ XTC ATX78 44-50.6 mm Фиксна Опрема MTB Патот Велосипед Слушалки на

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
Достапност:


44 MM-50.6 MM големина,за вилушка 1.125-1.25(28.6-31.8)мали szie вилушка
Сите за Мали Заострените Вилушка или Директно Вилушка

За производот

Надворешен дијаметар:
-
Создаден Diamete:
-
Висина:
-
Материјал:
7075
Број На Модел На:
H188
Тежина:
0.12kg
Бренд Име:
Neco
Големина:
44-50.6

Избор на клиент