XARP-02V-Y Куќишта жолта боја JST Конектори терминали куќишта Нови и оригинални делови XARP-02V-Y (N)

XARP-02V-Y Куќишта жолта боја JST Конектори терминали куќишта Нови и оригинални делови XARP-02V-Y (N)

Достапно за нарачка
DEN 7200.00
Достапност:


Дел NO : XARP-02 V-Y
MOQ : 1000pcs

За производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
XARP-02V-Y

Избор на клиент