HAOYE 5 инчен santoku нож дамаск Јапонски кујнски ножеви челик vg10 paring овошје мал нож pakkawood се справи со НОВА мода
Новак - 50 %

HAOYE 5 инчен santoku нож дамаск Јапонски кујнски ножеви челик vg10 paring овошје мал нож pakkawood се справи со НОВА мода

Достапно за нарачка
DEN 2400.00
DEN 1200.00
Достапност:

Производ ( 5" инчен Дамаск santoku нож.) Фасцинантен Дамаск шема (линии на ножот "цунами-rose') Импресионира гости со твоите визуелно запрепастувачки .симболизира квалитетот на нож. Премиум Материјали (VG10 и 73-слој дамаск микро карбид челик ) екстремни острина и долготрајна издржливост . Craftwork (Посебна термичка обработка преку прецизна контрола на температурата) има невиден цврстина на 62 Rockwell ( HRC) .без стануваат кршливи и е отпорен на корозија. Дрвена Рачка (деликатна и заштита на животната средина) да се обезбеди безбеден и удобен зафат! издржливи и не се лизга . Подарок Кутија (црна брановидни картонски кутии).елегантен изглед,Moistureproof и shockproof.

За производот

Тип:
Ножеви
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Нож Тип:
Santoku Нож
Бренд Име:
HAOYE
Број На Модел На:
2052WS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент