E27 CE Светилка сопственикот со Кабел Завртка Крушка Светилка Штекер Гроздобер Lumiled Pendant Светлина Светилка Бази Само Заклучување со Жица 10PCS/Многу
Новак - 23 %

E27 CE Светилка сопственикот со Кабел Завртка Крушка Светилка Штекер Гроздобер Lumiled Pendant Светлина Светилка Бази Само Заклучување

Достапно за нарачка
DEN 1292.16
DEN 995.00
Достапност:


FEDEX : Item испратени од FEDEX, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена. Ние ќе го реши проблемот во најкус рок.Наплата износ не ги вклучува превозот и ракувањето цена Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
За некое место како ОАЕ, Сингапур, .
Ве молиме завршите вашето плаќање по потврдување.
Димензии : Висина 44mm, Завртка со дијаметар од 35mm.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Материјал : Керамички + Бакар Диригент.
Плаќање :
Ali Express Безбедност на плаќање; Ali Express Зачувам плаќање на услугата.
Повратни Информации Политика :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако се чувствувате нашиот производ и услуга е во ред, нашиот систем ќе го стори истото за вас автоматски. Ние имаме богато искуство на најголемиот дел цел извоз
EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
Политика На Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри. Ова е затоа што сакате да се избегнат некои проблеми кои ќе влијаат на примање, како што се нејасно адреса, или личните барања или индивидуален стил е недостаток и така натаму.
Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Shippment :
Ние Брод на Светот . Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Боја : Сива боја(Како на сликата покажува).
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Сите предмети се испраќаат за слободни освен такси како данок или должност наплаќа од вашата земја.
DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
Тежина : 50g.
Применливи жица : 0.
Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени Живот
Информација За Производот :
Точка Име : Гроздобер Lumiled Завртка Крушка Светилка Основи E27 Само Заклучување Светилка Носителот Ретро Pendant Светлина Штекер со Кабел 10 компјутери/Многу бесплатен превозот
Сертификација : CE.
ТНТ : Item испратени од ТНТ, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата. сте одбрале директна линија.
Пакет : 10 x E27 Светилка сопственикот во OPP Вреќа. И да се направи стоката безбедно пристигнувањето на вашите раце
За рефус со цел, ние ќе БРОД од СТРАНА на МОРЕТО.
Забелешка : За вашата безбедност, ве молиме овозможи стручен електричар за да го инсталирате и да се спречи електричен шок.
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.
Кина пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. Но, тоа може да потрае некое проблеми и за нас.
ПРОЗОРЦИ : Item испратени од UPS, да се постигне повеќето земји во рок од 2 до 5 дена.
Извор на светлина тип : E27 завртка сијалица,E27 pendant светилка.
Напон/Тековни : 250 V/4А -.
Детали За Производот :
Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам.
да бидат слободни да контакт.
HK пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 денови.

За производот

База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CCC,CE
Карактеристики:
Гроздобер Керамички Светилка Основи
Гаранција:
3 Месец
Број На Модел На:
LB027CM
База Материјал:
Месинг,Железо,Керамика и Порцелан
Точка име:
E27 Керамички Светилка Основи Завртка Крушка Светилка Socket
Функција:
Завртка Крушка Светилка Носителот
Актуелни:
4A
Напон:
250V
Потеклото на место:
боја:
како на слика
Материјал:
Керамички + Бакар Диригент + Железо Багажник
Големина на:
44*35mm
Должина на кабел:
25cm
Пакет:
една OPP Вреќа

Избор на клиент