Q019Free превозот Велосипед Додатоци 6LED 4Tone Звуци Велосипед Бел PoliceCar Светлина Електронски Рог Сирената Дете Велосипед/Скутер

Q019Free превозот Велосипед Додатоци 6LED 4Tone Звуци Велосипед Бел PoliceCar Светлина Електронски Рог Сирената Дете Велосипед/Скутер

Достапно за нарачка
DEN 280.32
Достапност:

Тоа е надвор возење од суштинско значење стоки и О! Четири видови на тонови на ѕвонење се слободни да изберат Не само што има четири тонови може да се конвертира, како и трепкачки светла пламнал о Со 6 LED светилки трепка прстени заедно, особено, играат улога во менувачот не е осветлена места Спецификации : должина 10. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.Забелешка : Поради царинската нека мејлинг батеријата. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Инаку ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. без батерија! ! ! Опис : 4 звук електронски рог Материјал : ABS пластика, електронски компоненти Монтажа прстен за монтажа на цевка со дијаметар од 28-30ММ Ова е велосипед специјално дизајнирани за електрични возила и едноставен дизајн на "Вечер пред рог + предупредување светлина" мултифункционален производи.5 ЦМ, тежина 120 грама, добра изработка, материјални добра
Внимание : 1. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост.5 см, дебелина 4. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Ви благодариме и имаат убав ден. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно.

За производот

Број На Модел На:
Q019
сертификација:
ca
Тип:
Електрични Рог
Големина:
10.5cm
Материјал:
ABS Пластика

Избор на клиент