царинење бебе момче тексас облека поставите 3pcs висок квалитет момчиња облека бебе момче облека момчиња фармерки одговараат поставите деца облека
Новак - 5 %

царинење бебе момче тексас облека поставите 3pcs висок квалитет момчиња облека бебе момче облека момчиња фармерки одговараат

Достапно за нарачка
DEN 940.80
DEN 894.00
Достапност:


Предмет : момчиња пролет-есен фармерки облека сет,грб+т-маица+панталона 3pcs
Боја : сина долна облека,виолетова долна облека
Големина : 8,10,12,14
Ве молиме погледнете го следново табелата и изберете соодветна големина според деца " висина,грешка е 1-3cm.
Ни Големина на Етикетата Големина Грб Должина Биста*2 Рамо Т-маица Должина Биста*2 Рамо Должина на Ракав Панталона Должина
18 МИЛИОНИ 8 37cm 30cm 26cm 36cm 27cm 24cm 29cm 50cm
24 M 10 38cm 32cm 27cm 37cm 29cm 24cm 30cm 52cm
3 T 12 40cm 34cm 28cm 40cm 30cm 26cm 31cm 55cm
4 T 14 42cm 35cm 29cm 41cm 32cm 28cm 34cm 57cm
Iternational Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки,даноци и давачки не се вклучуваат во објектот цена или превозот надомест.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
По услуга :
Ако предмети имаат квалитет проблем како што се оштетени,ние мора да се земе активно учество во;
Ние никогаш нема да прифати несоодветна plaints,како што се : лош квалитет,аберации и така натаму;
Ако се жалат лош квалитет,аберации,ве молиме да се врати стоката,и ќе мора да плати товар за враќање.

За производот

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент