10 парче/многу Сребрен Тон Топката Синџири 60СМ 2.4 MM Нерѓосувачки Челик Наоди Ѓердан Хривнија Монистра Мажи Жени Накит Додатоци
Новак - 25 %

10 парче/многу Сребрен Тон Топката Синџири 60СМ 2.4 MM Нерѓосувачки Челик Наоди Ѓердан Хривнија Монистра Мажи Жени Накит Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 292.32
DEN 219.00
Достапност:


10 парче/многу Сребрен Тон Топката Синџири 60СМ 2.4 MM Нерѓосувачки Челик Наоди Ѓердан Хривнија Монистра Мажи Жени Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : околу 2.4 MM Боја :
Сребро Количина : 10 парче

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2.4 mm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Мажи
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
about 60cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
НЕМА.169
боја:
Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Избор на клиент