Алуминиумска Кутија Пакет Најдобри Овци Грб Пет Овци Чешлање Волна Shears Електрични Clipper Shearing машина Sheepclipper

Алуминиумска Кутија Пакет Најдобри Овци Грб Пет Овци Чешлање Волна Shears Електрични Clipper Shearing машина Sheepclipper

Достапно за нарачка
DEN 5141.28
Достапност:


Технички Параметри :
Моќност : 600w
volt : 220v
Картон големина : 52 * 24 * 10 (cm)
Машина тежина : 3.25 Kg
Забелешка : ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со купувањето, производот и плаќање итн..,
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме.
Пакет содржи
1.1 ПОСТАВУВА ДИРЕКТНО (13 T СЕЧИЛОТО или 9 T НОЖ ,само може да се избере еден тип )
2.1*680 W shearing машина
3.АЛУМИНИУМСКА КУТИЈА ПАКЕТ
Напомена :
1. само да изберете еден вид на сечилото ,9 поттикне сечилото или 13 поттикне нож ,па кога ќе се направи нарачката ,ве молам дозволете ми да знам ,што сечилото не сакате ,ако не ,ние ќе ги испрати по случаен избор , ви благодариме !
2.без разлика за 9 сечилото или 13 нож ,сите може да понуди директно нож и machete ,директно нож е костим за нов корисник ,machete одговараат за стариот корисник
3.значи, имаме четири тип на сечилото да се избере(само може да се избере еден тип )
A. 9 поттикне ножот со директно
Б. 9 поттикне ножот со machete
C. 13 поттикне ножот со straigh
Г. 13 поттикне ножот со machete
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. Ако вашата адреса припаѓа на оддалечена област за DHL,Fed Ex и така натаму, ќе мора да плаќаат екстра 30.00 ДОЛАРИ за тоа или контактирајте со нас да изберете и други превозот методи.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон.
3, во Врска со фактурата и декларацијата за вредност, ако имате одредени барања исто така можете да контактирате со нас или оставете порака по ред.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации.

За производот

Број На Модел На:
/
Примена:
Shearing
Бренд Име:
YunlinLi
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стандард
Свитлива:
Yes
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Најчестиот Вид:
shearing машина
Специјален Тип:
shearing машина
Рачка Материјал:
/

Избор на клиент