10pcs 36mm CANBUS Грешка Слободни 4 LED 7020 SMD 6418 C5W Автомобил Табличка Купола Festoon Сијалица Мраз блу/Бела
Новак - 5 %

10pcs 36mm CANBUS Грешка Слободни 4 LED 7020 SMD 6418 C5W Автомобил Табличка Купола Festoon Сијалица Мраз блу/Бела

Достапно за нарачка
DEN 474.72
DEN 451.00
Достапност:


Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот , И ова е трговија на големо цена за вас , Ако ви треба повеќе рефус количество ,
Како што 3000/5000/10000 или повеќе квантитет , ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена , Благодарение
Спецификации :
Напон : DC 12 V
Должина : 36mm
Светла Боја : Бела / Мраз сина
LED Type : 7020 чип
LED Чип Број : 4pcs
Пакетот Вклучува :
10 компјутери 36mm 4 SMD 7020 купола светла canbus
Превозот
Ние ќе брод на светот.
Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата.
Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 10-25 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја во
САД/Канада/велика БРИТАНИЈА/AU/Израел/Норвешка/Франција/руски/Германија/Украина/Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 5-15 дена ,
Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .
Плаќање
Ние прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay.
Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање.
Враќање политики
Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети.
Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!
Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор како
што е можно поскоро . Во случај дека враќањето е барање , Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени , Во ре-saleable состојба.
Ако Објектот е неисправен или он-работа , ве Молиме ги споделите со нас детали проблеми и да се обезбеди некои Фотографија или Видео за да ги поддржи вашите поплаки , Ние ќе ви помогнеме
ќе се поправи или ќе ви испрати замена или парите назад откако ќе се примени на неисправни предмети.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа , Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени брод производи назад.

За производот

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
36mm 4SMD 7020
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Бренд Име:
stenzhorn
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Објектот Тежина:
100g
Напон:
12V
Wattage:
High power
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Должина:
36mm
LED чип:
7020 smd
Lighe Боја:
Бела / Мраз сина
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина

Избор на клиент