4 Парчиња/Многу Далечински Контролирани RGB Бои Водоотпорен Shisha& Наргиле Светлина Декоративни Подводни LED Стакло Наргиле
Новак - 8 %

4 Парчиња/Многу Далечински Контролирани RGB Бои Водоотпорен Shisha& Наргиле Светлина Декоративни Подводни LED Стакло Наргиле

Достапно за нарачка
DEN 115.20
DEN 106.00
Достапност:


12 Парчиња/Многу Далечински Контролирани RGB Бои Водоотпорен Shisha& Наргиле Светлина Декоративни Подводни LED Стакло Наргиле
CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач!!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Далечински Контролирани .
Производ Слики :
Нашата Фабрика
Продавачот Политика
Посветеност На Квалитетот :
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.
Што Се Вклучени ???
3 LED подводните floralyte, Секоја Светлина инсталиран 2 парчиња CR2032 батерии.
4pcs 3 LED Подводни светлина + 1 Далечински Contorller .
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа.
Совети :
Кога батеријата се истроши, осветлувањето да остане заглавен во црвено,ако веќе не префрлување помеѓу бои и далечински не се контролира, во тоа време, само треба да ја замените батеријата, можете да го реши проблемот.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
( Топло Бела Со On/Off Далечински Контролер, RGB Боја се Менува Со 20 Keys Далечински Контролер )
Не вазни, Хартија laterns, Стакло Hookahs и други работи вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик. Мирно на Функцијата. Користат IR-далечински контролер за да го вклучите/исклучите, изберете бои и бојата се менува progams.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати за probelm Производ Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас. тие се погодни за двете.
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.
Превозот :
1.
Бела, Топло бела, RGB за опции. Секој далечински инсталиран 1 CR2032 Батеријата. растојанието е за 10 Meters
Функција : Пресврт да го Вклучите моќ.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една.

За производот

боја:
RGB, Топло Бела
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Денот на Таткото,Нова Година,Кинеската Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Број на Компјутери:
4pcs
Број На Модел На:
KS-SB-003
is_customized:
Yes
Блескав Време:
48H
Бренд Име:
KITOSUN
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата вклучени
Траење На Батеријата:
повеќе од 24 часа
Димензии:
Чај светлина големина, 1.25 со дијаметар од 1 висок
Пакет:
10pcs LED Светло по пластична кутија
Тежина:
15 grams each
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Апликации:
цветни аранжмани,дизајн реквизити,табела прилагодувања, свеќа за votives
Прилики:
свадба, лица , настани , клуб декорација светлина
Име на производ:
LED Floralyte Светлина, Подводни LED Светла со Далечински управувач,ПРЕДВОДЕНА Вазна Светлина

Избор на клиент