2017 Нови класичен деца бебе девојки момче деца Поларизирани очила за сонце за заштита на Деца на Сонце заштитни Очила UV400 круг популарни во приклучоци
Новак - 25 %

2017 Нови класичен деца бебе девојки момче деца Поларизирани очила за сонце за заштита на Деца на Сонце заштитни Очила UV400

Достапно за нарачка
DEN 934.08
DEN 701.00
Достапност:


Плаќање
Alibaba платформа да се плати е Најдобар,Други начини на плаќање ве молиме контактирајте ме
1,Air Парцелаевтино, но бавнообично трае околу 15-30days. (или повеќе за време на празниците) да ја испорача.
2,EMSрелативно скапи, но брзообично трае околу 7-9 дена да испорача.Напомена : секој данок од предодредени земја треба да биде на товар на купувачите.
Превозот
1. Ние брод на Светот.
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена по уплатата избришани.
3. Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 22 дена.
Ако треба да се избере ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас. Но треба да се наплаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
4. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не примите објект по истекот на 30 дена,
Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Такси превозот е платена од страна на купувачот.
Други Политики
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
2. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Повратни информации, Ние се потпираат на успехот на задоволство на клиентите. Затоа, вашите повратни информации е многу важно. Ако имате на вашиот парцела. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако не. Било какви прашања или проблеми, се надевам дека ќе може да ни се јавите пред да го оставите лош повратни информации и отворен спор.
Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Со нетрпение очекувам да следниот соработка.
договорот нас
Ако имате било какви проблеми. Ве молиме контактирајте со нас .

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
in
Стил:
Пеперутка
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
4.0
Бренд Име:
Samjune
Одделот За Името:
Деца
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Пол:
Девојки
Рамка Материјал:
Пластични
Леќа Ширина:
4.7

Избор на клиент