200pcs ФАХ големина 12mm-25мм Дрвени Камео Поставување база на Послужавник, Круг црн бор се зголеми цреша дрвени Pendant фах Bezels Коцки

200pcs ФАХ големина 12mm-25мм Дрвени Камео Поставување база на Послужавник, Круг црн бор се зголеми цреша дрвени Pendant фах

Достапно за нарачка
DEN 623.52
Достапност:


боја;светлина борови/црвена цреша дрво/црна врз опција
поставување големина : 12mm 15mm,25мм,
соодветните рамковни големина; 18mm,23mm,30мм
5мм-6mm дебелина
Материјал : дрвени
200pcs/пакување ,големина и боја,pls најдете опција
Ве молиме имајте во предвид : бои може да изгледа различно на вашиот екран, отколку во лице, поради различни компјутерски монитори или паметен телефон екрани и нивните калибрации. Други фотографии во овој оглас покаже примери на она што може да биде создадена со нашите производи и за демонстрација цели.
Ако сакате други бои или ништо посебно, ве молиме да се чувствуваат слободни да convo нас.
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Вашето задоволство е да се гарантира. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот.
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас. ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа ,
pls се разбере има време е разликата меѓу нас.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.
Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

За производот

Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Дрво
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент