Нова За 10.1 SPC Небото 10.1 Quad Core Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Нова За 10.1 SPC Небото 10.1 Quad Core Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 566.40
Достапност:


За производот

боја:
Бела
Бренд Име:
NINJACASE
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
SPC Небото 10.1 Quad Core
Компатибилен Бренд:
SPC Небото 10.1 Quad Core

Избор на клиент