Девојки симпатична везени долги ракави фустан 2018 есен нова голема децата памук фенер ракав кукла фустани детска облека
Новак - 45 %

Девојки симпатична везени долги ракави фустан 2018 есен нова голема децата памук фенер ракав кукла фустани детска облека

Достапно за нарачка
DEN 960.00
DEN 528.00
Достапност:


За производот

Дете НИ Големина:
5, 6, 7, 9, 11, 13
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
201035
Декорација:
Вез
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Стил:
Симпатична
Материјал:
Mesh,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија

Избор на клиент