16 мм Еластична Свила Палачинка Де Chine Ткаенина mulberry свила 108 см ширина Сребрена црна, сина, виолетова 10 метри мали трговија на големо

16 мм Еластична Свила Палачинка Де Chine Ткаенина mulberry свила 108 см ширина Сребрена црна, сина, виолетова 10 метри мали

Достапно за нарачка
DEN 17184.00
Достапност:


Политика на враќање : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. луѓето од сите возрасти со својот уникатен шарм низ вековите. Тенок, како што се вистински свила georgette, свила, заедно полицаец Џо, полу-порозни вид на вистински свила ткаенини, како што се свила chiffon, намалување може да биде околу 10% на 13%. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. ние не сме добредојдени луѓе кои никогаш не се чувствува задоволен за она што сме направиле, ако имате било какви прашања добредојдени сте да ни даде шанса да се реши, ако даде негативен фидбек, тогаш тоа не ќе може да се промени, ви благодариме!!! Тука повторно ценам повеќето пријатели се толку поддршка на нас, нашата продавница не можеше да растат без вас момци, ви благодариме повторно драги пријатели, бог да те благослови и секогаш : )
Превозот Цена : Бидејќи различни превозот на трошоците помеѓу различните земја, па јас претпочитам да се стави вистински pruduct цената не вклучува превозот цена од бесплатен превозот, тогаш плаќа само колку чини ќе биде повеќе фер.

За производот

Материјал:
Spandex / Свила
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
16 мм Еластична свила палачинка де chine
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Бренд Име:
RosySL
Ширина:
108 cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Други
Тип:
палачинка де chine
Nonwoven Техника:
Други
Материјал:
96% mulberry свила 4% spendex
боја:
Бела, Сребрена, црна, сина, виолетова
Ширина:
108 cm
Употреба:
Обоена, шиење, венчаница, глава покритие, шамија, фустан, кошула, здолниште
Грама тежина:
60 грама по квадратен метар
Дебели:
16 мм
Продажба единица:
10 метри / пакет

Избор на клиент