ПЛАСТИЧНИ РЕЗЕРВОАР за ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА КИНЕСКИ 1E40F-5 1E44F-5 43cc 52CC 2 ЦИКЛУС ЈП W/ КАП ЦРЕВО BRUSHCUTTER КОПАЧ дупчалка со спирална бургија ДЕЛОВИ
Новак - 18 %

ПЛАСТИЧНИ РЕЗЕРВОАР за ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА КИНЕСКИ 1E40F-5 1E44F-5 43cc 52CC 2 ЦИКЛУС ЈП W/ КАП ЦРЕВО BRUSHCUTTER КОПАЧ дупчалка

Достапно за нарачка
DEN 1390.08
DEN 1140.00
Достапност:


ЗАМЕНА НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО СОБРАНИЕТО ЗА КИНЕСКИ 1 E40 F-5/40 F-5 /40-5 МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ BRUSHCUTTER ТРИМЕР НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО + КАПА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
ОБЈЕКТОТ КОПЧЕ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ :
МАТЕРИЈАЛ : PE.
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА КИНЕСКИ МОДЕЛИ 1 E40 F-5 / 40 F-5 БЕНЗИНСКИ МОТОРИ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО
1 X ГОРИВО КАПА
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

За производот

Бренд Име:
HanEng
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1E40F-5 40F-5 40-5 2 мозочен удар
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент