30pcs/многу Висок Квалитет на 21-38mm Американски црево Стегач од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

30pcs/многу Висок Квалитет на 21-38mm Американски црево Стегач од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

Достапно за нарачка
DEN 687.36
Достапност:

Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 21(L)-38(L1)mm црево карики цевка стеги

За производот

Структура:
Вртливата Менгеме
Број На Модел На:
21-38mm
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
30pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Избор на клиент