2017 Нова мода Голема големина 47 48 висок скок пета пумпи со тока направен од висок квалитет на стп жените посочи пети чевли Y023-1
Новак - 5 %

2017 Нова мода Голема големина 47 48 висок скок пета пумпи со тока направен од висок квалитет на стп жените посочи пети чевли

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 684.00
Достапност:


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
Метал Декорација
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Стил:
Слатка
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пумпа Тип:
Гладијатор
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
MZM-Y023-1
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Sequined
Кожа Стил:
Врежана Кожа

Избор на клиент