Оригиналниот користи одбор KLV-32S550A 1-878-659-11 LTA320AP05 добра работа

Оригиналниот користи одбор KLV-32S550A 1-878-659-11 LTA320AP05 добра работа

Достапно за нарачка
DEN 3744.00
Достапност:

Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Превозот на трошоците направени се за вас. Ако не се исти, ве молиме испратете ни ја вашата слика,благодарение 95% нови за Оригинални користи одбор Методи за Плаќање : Ние прифати кредитна картичка (Зачувам) и така натаму, Ако преферирате други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи.Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 . Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 .Сите spec производи се за повикување само, ако производите се менуваат, се однесуваат на вистински производ Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката.Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме кажете ни за вашите стари одбор модел.

За производот

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Жолта

Избор на клиент