Trck 12 дупка автомобил водоотпорен авто конектори машки , DT серија, вклучувајќи pin терминали

Trck 12 дупка автомобил водоотпорен авто конектори машки , DT серија, вклучувајќи pin терминали

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:


Trck 12 дупка автомобил водоотпорен авто конектори машки , DT серија, вклучувајќи pin терминали
Опис на производот :
10 X 12 дупка водоотпорен конектор
120 X метал терминал
кабел печат водоотпорен приклучување во конекторот
Производ слика :

За производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
2PINS
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Објектот Големина:
NO
Напон:
12V
Специјални Функции:
произведено во Кина
Од Моќ:
NO
Објектот Тежина:
1kg
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Избор на клиент