Евтини Чиста Рака-насликани Маслото на Платно Апстракт Прекрасна Куче Сликарство Современ Дом Декорација Ѕид Слики без Врамени
Новак - 49 %

Евтини Чиста Рака-насликани Маслото на Платно Апстракт Прекрасна Куче Сликарство Современ Дом Декорација Ѕид Слики без Врамени

Достапно за нарачка
DEN 3600.00
DEN 1836.00
Достапност:


ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
3.Pls контактирајте со нас побрзо, ако не сте't доби пакет рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. 4.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи. Плаќање 1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат. 3.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Наплата 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.
4.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.
5.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Вашето задоволство е наша извршување. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис

За производот

Големина (Инчен):
30x30
Тип:
Масла
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
0140
Рамка:
No
Стил:
Апстракт
Предмети:
Животните
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
MYT
Обликот:
правоаголник
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Еден
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент