3мм се згусне (6pcs/set) медиум заварување делови умре главата 20/25/32/40/50/63mm Заварување Мувла PPR/PE/PB водовод hotmelt задник заварување
Новак - 5 %

3мм се згусне (6pcs/set) медиум заварување делови умре главата 20/25/32/40/50/63mm Заварување Мувла PPR/PE/PB водовод hotmelt

Достапно за нарачка
DEN 422.40
DEN 401.00
Достапност:


Локација :
Жеџијанг, Кина (Копно)
Година Утврди :
2003 година
Година започнете извоз :
2006 година
Број На Вработени :
50 - 100 Луѓе
Вкупниот Годишен Обем На Продажба :
САД$5 Милиони
Главните Пазари :
Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, Океанија
Производ Сертификати :
CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,
Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.
Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти. Ве уверуваме на нашите најдобри услуги на сите времиња! Ние се бара продолжување на вашата доверба и поддршка!
. ние ги доставуваме од врата до врата превозот услуга;
3. ние ги доставуваме 7 дена размена/политика за наплата;
4. Фабриката за директно снабдување, со висок квалитет и ниска цена!
Вашиот Benifit :
1. патека цел е добредојден, можете да ги тестираат нашите квалитетот на прво место пред да направите голема количина,иако ние сме wholesales снабдувач.
Нашата Предност :
1. нашата цена е разумна, бидејќи имаме добар извор. можете да ги купите што сакате со повеќе разумна цена ;
3. брза испорака : ние ќе брод вашата стока во рок од 24 часа по comfirm со вашата исплата .
Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа.
започнете
крајот
Златна дебела (6pcs/set) медиум заварување делови умре главата 20/25/32/40/50/63mm Заварување Мувла PPR/PE/PB водовод hotmelt задник заварување
Продавница оглас :
Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетот, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!
Детали За Производот :
Ј-М1
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
Употреба : PE/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Димензии : 20/25/32/40/50/63mm
Тежина : 1kg
Боја : Златна Боја
Контрола на температура : 0 да 260
работен опсег : Подебели 20/25/32/40/50/63mm
нашата Функција :
1. ние ќе го следат вашиот предмети по брод вашата предмети секој ден, нашата услуга по продажбата е најдобар. можете да уживате во големи попусти откако ќе стане да биде нашиот редовен клиент
Производ слика :
Бренд Заварување мувла Греење температура : Тежина : Matrial превозот Употреба : JIANHUA 20-63mm 260 0.6 кг Високо квалитетни алуминиумски легури нема слободни ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!
За нас :
Бизнис Тип :
Производител
Главни Производи :
цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.

За производот

Заварување Област:
100%
моќност:
600-1500W
Бренд Име:
JIANHUA
Напон:
220/110V
Фреквенција:
50-60Hz
Употреба:
pipework
Димензии:
20/25/32/40/50/63mm
Тежина:
1KG
Број На Модел На:
Ј-Mb
Греење температура:
Број На Модел На:
Тежина:
Тип:
Водоводџија алатки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
pipework, ЈП/ppr/пвц/вода гас геотермална цевка заварување Машина
Matrial:
Висок квалитет на Алуминиум
боја:
црна/Златна Боја
is_customized:
Yes

Избор на клиент