Автомобил Стил Пред Магла Светилка Покрие Главата Магла Светлина Прстен Покритие За BMW X3 F25 2012 2013 2014 2015 Abs Хром 2 парчиња По Поставување
Новак - 22 %

Автомобил Стил Пред Магла Светилка Покрие Главата Магла Светлина Прстен Покритие За BMW X3 F25 2012 2013 2014 2015 Abs Хром 2

Достапно за нарачка
DEN 1247.52
DEN 973.00
Достапност:


Хром Предниот браник светла за Магла прстен Покрие Намали за BMW X3 F25 2011 2012 2013 2 парчиња

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
12cm
дизајн:
зборови
Име На Модел:
mh
Налепница Сместување:
автомобил светлина
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
12cm
Бренд Име:
muchkey
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Алуминиум Налепница
Вид На Налепница:
Други
категорија:
ABS
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Хром
Автомобил Производител:
за BMW

Избор на клиент