2x led сијалица носителот адаптер Прскалки база за Фолксваген Поло Touran Шкода MG автомобилот led светлата H7
Новак - 15 %

2x led сијалица носителот адаптер Прскалки база за Фолксваген Поло Touran Шкода MG автомобилот led светлата H7

Достапно за нарачка
DEN 288.00
DEN 245.00
Достапност:


Спецификација :
Компатибилен Светилки : H7
Материјал : Пластика/ABS
високо отпорни на топлина
Инсталација : Директни Plug and Play
H7 LED Светлата сијалица адаптер база
Опис :
LED Адаптер Одговара : LED Светлата сијалицата во држачот, ПРЕДВОДЕНА adaptors LED носители за "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" MG Со H7 Халоген конвертирате да ДОВЕДЕ
Ќе ви овозможи да го инсталирате LED комплет без промена.
Со адаптери, на H7 LED светилки можат да бидат заклучени во вашиот автомобил е парк светлата домување цврсто
Компатибилност : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" MG итн
За "Шкода" Octavia
За MG Maxplan ...
За "ФОЛКСВАГЕН" Поло, НОВИ Lavida, НОВ Gran Lavida, Lamando, НОВИ Touran, НОВИОТ Tiguan ...
Пакет содржи :
2 X LED Глава Светлина Конверзија Сијалица Hoder адаптер база
Ве молиме проверете ги вклучите треба пред да нарачате
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

боја:
Црна
Објектот Висина:
1
Другиот Дел Број:
H7 LED Сијалицата во Држачот база
Специјални Функции:
високо отпорни на топлина
Бренд Име:
LI KE MI
Објектот Ширина:
1
Производителот Дел Број:
LED Светлата адаптер база
Погоден За Ламбата:
Фарови
Објектот Тежина:
0.01
Објектот Должина:
1
Материјал Тип:
ABS
Број На Модел На:
LED Светлата Држачот За Шкода MG ФОЛКСВАГЕН итн
Тип:
led светлата
Тип На Светилка:
H7 LED Глава Светилка база
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Напон:
12V/24V
MOQ:
2 парчиња/многу

Избор на клиент