Бебе пелена кеси bolsa maternidade став bebe mummy породилно чанти sac на langer couche Торба за инвалидски колички мала maternidade

Бебе пелена кеси bolsa maternidade став bebe mummy породилно чанти sac на langer couche Торба за инвалидски колички мала maternidade

Достапно за нарачка
DEN 1967.04
Достапност:


Вистинска фото

За производот

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Бренд Име:
QIMIAOBABY
Стил:
Hobos
Објектот Должина:
50cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
Large(Max Length>50cm)
Објектот Висина:
35cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
1.1kg
Број На Модел На:
up
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на клиент