ОДВРАТНА СТАРТЕР OD 165MM CH2CH. 145MM ЗА МИЦУБИШИ ХОРИЗОНТАЛНА 156F 154F 1500 ГЕНЕРАТОР СЕ ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ PULLY НАЗАД ДЕЛОВИ
Новак - 9 %

ОДВРАТНА СТАРТЕР OD 165MM CH2CH. 145MM ЗА МИЦУБИШИ ХОРИЗОНТАЛНА 156F 154F 1500 ГЕНЕРАТОР СЕ ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ PULLY НАЗАД ДЕЛОВИ

Достапно за нарачка
DEN 1241.28
DEN 1129.00
Достапност:

НИЕ МОЖЕ ИСПОРАКА ЦЕЛ ПРЕКУ DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ ,АКО ВИ ТРЕБА БРЗ И СИГУРЕН ПРЕВОЗОТ ,ЗА ТОА, МОЖЕ ДА СЕ ЧИНИ МАЛКУ ПОВЕЌЕ ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ,НИЕ МОЖЕ ДА ПОНУДИ ДО 60%~80% НА ПОШТЕНСКИ ЗА ВАС , ПРЕД SHIPPMENT. НИЕ СЕ ОБИДУВАМЕ ДА БРОД ОБЈЕКТ НА ИСТИОТ ИЛИ СЛЕДНИОТ РАБОТЕН ДЕН ПО ЈАСНО ПЛАЌАЊЕТО СЕ ДОБИ. ЦЕЛ СЕ TYICALLY ИСПРАЌААТ ВО РОК ОД 2~5 РАБОТНИ ДЕНА.
ЕКСПРЕС ПЛАТИ & ИСПОРАКА НА УСЛУГИ ЗА ВАШАТА НАРАЧКА
ОВА Е TATU МАЛИ ДЕЛОВИ Е ПОЛН SERICE МАЛИ МОТОРИ ПРОДАВНИЦА ВО ШЕНЖЕН КИНА, СВЕТСКИ ДИСТРИБУТЕР НА ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ,ПРЕЦИЗНОСТ ИЗВЕДУВАШЕ ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ ЗА ПИЛИ, MOWERS,ЧЕТКА СЕКАЧИ,НОЖИЦИ,ПУМПА ЗА ВОДА ,СКУТЕРИ, ОДИ KARTS И МНОГУ ПОВЕЌЕ .
ПРОЧИТАЈТЕ ГО ОВА ПРЕД ДА ГО КУПАТ ТОА : СЕ ПРОДАВААТ КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО ВО СЛИКА ,СЕРИОЗНО МНОГУ ДОБРА И ПОНИСКА ЦЕНА ЗА ВИСОК QULITY ПРОИЗВОДИ,ТРЕБА ДА СЕ TEY ОВОЈ ДЕЛ GECAUSE ЌЕ ЕДВАЈ ДА СЕ НАЈДАТ НА ОВОЈ МОДЕЛ НАДВОР НА ПАЗАРОТ.ГОЛЕМА ЦЕНА ДЕФИНИТИВНО И УНИКАТЕН ПРОИЗВОД , НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ОВАА. ПРАВНИ ОСНОВИ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ ЦАРИНСКАТА ИСПОСТАВА ЗА ДА СЕ УТВРДИ ОНА ШТО ОВИЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ КОИ ЌЕ БИДАТ ПРЕД КУПУВАЊЕ. ОВИЕ НАВЕДЕНИ ТРОШОЦИ САМО СЕ ВКЛУЧЕНИ ОБЈЕКТОТ ЦЕНА И ПРЕВОЗОТ ЦЕНА.
ВО ОКОЛУ 2~ 5 НЕДЕЛИ WORDWIDE .ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ДОКОЛКУ ВИ ТРЕБА ДРУГ МЕТОД НА ПЛАЌАЊЕ . PLS ПРОВЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА АДРЕСА БЕЗ РАЗЛИКА ДАЛИ ИЛИ НЕ ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ ЗА КУРИР. ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ЗА БИЛО КОЈА ОД ВАШИТЕ МАЛИ МОТОР ПОТРЕБИ ПРЕКУ Е-МАИЛ ИЛИ ТЕЛЕФОН И ЌЕ НИ БИДЕ МИЛО ДА ВИ ПОМОГНЕ.

За производот

Бренд Име:
HanEng
Број На Модел На:
154F 156F JY1500
Тип:
Моќ Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент