3PCS Висок квалитет 1800mah 3.7 V LI-50B LI50B Камера Батеријата за ОЛИМП СП 810 800UZ U6010 U6020 U9010 SZ14 SZ16 D755 SZ30

3PCS Висок квалитет 1800mah 3.7 V LI-50B LI50B Камера Батеријата за ОЛИМП СП 810 800UZ U6010 U6020 U9010 SZ14 SZ16 D755 SZ30

Достапно за нарачка
DEN 863.52
Достапност:


LI-50 B 3.7 V LI 50 B LI50 B Батерија за Олимп LI-50 B LI 50 B LI50 B за Олимп СП 810 800 UZ u6010 u6020 u9010 SZ14 SZ16 D755 u1010 SZ30 SZ20 XZ-1 VR350 SZ31
Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет
2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Нов висок квалитет на општа (не-ОЕМ) Литиум Јонска Батерија на пакет 100% оригиналниот производител компатибилен една година гаранција Хемија : Li-ion Volts : 3.7 V Капацитет : 1800 MAH Состојба : Сосема Нов, Фабрика Пакет.
Компатибилен Камера Модели :
За Олимп LI-50 B LI 50 B LI50 B за Pentax Д-LI92 XZ-1 СП-800 UZ SZ-30 MR
перо 1000 Серија/перо 1010 /перо 1020/перо 1030/mju Серија MJU-1010/1020/1030 μ-1010//1020/1030 SW/1010/1020/9010/1030 SW ТЕШКО-8000/TOUGH6000/1030 SW/9000/9010/ТЕШКО-8010/ТЕШКИ-6020-УПАТСТВО/ТЕШКИ-6010 SP-800 UZ ПЕРО-9000 ПЕРО ТЕШКО-8010/6000/6020/8000 јас zr-1/SZ-30 MR/SZ-20 Претпазливост :
Полнење на батерија пред користење
- Само користи посебни држачи
Чувате батеријата терминали чисти
Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
Не расклопување на батеријата пакет
Не го изложувајте батеријата на висока температура
3 x LI-50 B Батеријата
Зошто Купи од нас?
Заради добивање на што е поврзан и назад во бизнисот е нашиот бизнис!
1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по аукција затворени. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има.
1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти.
2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент.).
3) Превозот времето е различно за различни земја, тоа е до времето и обичаи.Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција )
Ве молиме потврдете го трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем.

За производот

Бренд Име:
Aopuly
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LI-50B
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Избор на клиент