Црна Магнетна Хематит Монистра за мажи & жени е Хривнија Бесплатен Превозот
Новак - 10 %

Црна Магнетна Хематит Монистра за мажи & жени е Хривнија Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 251.52
DEN 227.00
Достапност:

99 /парче
Плаќање Точка :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.99 /многу
10 парчиња / многу
Нови Гроздобер Стил Кристал Ренесансата Мулти Бои Роб Нараквица Со Прстен Слободни Брод US$ 5.
Црна Магнетна Хематит Монистра за мажи & жени е Хривнија Бесплатен Превозот
Ако купувате 2 парчиња, а потоа ќе добиете кутија како подарок за бесплатно!!!
50pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Тока/shackle Одговара За Paracord Опстанок Хривнија Бесплатен Превозот САД$ 38. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.49 /дузина
12 PCS Микс Clolor рачно изработени Заврзана Прилагодливи Rosary Молитва Cross Bracelets Слободни Брод За Подарок US$ 3. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.69 /дузина
Трговија на големо - 12pcs/многу Избрани Модни Чипка Нараквици - Крстот во Облик на Чипка Хривнија Бесплатен Превозот За Подарок US$ 3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Нашата Гаранција :
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Превозот Политика :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.99 /многу
50 парчиња / многу
12pcs/многу италијански Моден Embridered Полиестер Нараквица, Черепот Чипка Нараквица, се Меша бои Бесплатен Превозот САД$ 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.49 /дузина
Нови 12pcs/многу големо мода Черепот Италија Цветен чипка нараквица, се меша бои секој doz Бесплатен Превозот За Подарок US$ 3.99 /многу
30 парчиња / многу
10pcs Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Тока 550 Paracord Опстанок Хривнија shackle Бесплатен Превозот САД$ 20.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Ysawena
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
хематит
Големина:
18cm
Тежина:
70g
боја:
Црна
плаќање:
Т/T,Western Union,Зачувам
Политика На Враќање:
прифатете
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket
is_customized:
Yes
Должина:
18cm
Број На Модел На:
хематит хривнија

Избор на клиент