1000ml Истовремено Дестилација и Екстракција(SDE)
Новак - 10 %

1000ml Истовремено Дестилација и Екстракција(SDE)

Достапно за нарачка
DEN 13440.00
DEN 12096.00
Достапност:

1000ml Истовремено Дестилација и Екстракција(SDE)
Ако ви побараат долгорочна соработка и набавка, може да остави порака до мене,јас може да ви даде постави цена и логистички решенија. Производ вовед 1 : 1000ml круг дното колба 2бр 2 : Рефлукс кондензаторот цевка 1pcs имаме и други стакло, ве Молиме посетете ја нашата продавница и пребарување тоа !!! Ви благодариме за доаѓање!!! Производот Picture Show

За производот

Број На Модел На:
1000ml
Бренд Име:
DXY
Класификација:
Колба
Материјал:
БОРО стакло 3.3
is_customized:
Yes

Избор на клиент