ОДГОВАРА ЗА 2014 2015 ГОДИНА ХОНДА VEZEL HR-V HRV ХРОМ ЗАДНИТЕ ТРУПОТ КАПАК ПОКРИЕ ЛИЦЕНЦА ПЛОЧА ТРИМ ЗАДНАТА ВРАТА КАЛАПИ ДОДАТОЦИ
Новак - 7 %

ОДГОВАРА ЗА 2014 2015 ГОДИНА ХОНДА VEZEL HR-V HRV ХРОМ ЗАДНИТЕ ТРУПОТ КАПАК ПОКРИЕ ЛИЦЕНЦА ПЛОЧА ТРИМ ЗАДНАТА ВРАТА КАЛАПИ

Достапно за нарачка
DEN 2063.52
DEN 1919.00
Достапност:


Ставка Опис
ОДГОВАРА ЗА 2014 2015 2016 ГОДИНА ХОНДА VEZEL HR-V HRV ХРОМ ЗАДНИТЕ ТРУПОТ КАПАК ПОКРИЕ ЛИЦЕНЦА
ПЛОЧА ТРИМ ЗАДНАТА ВРАТА КАЛАПИ ДОДАТОЦИ
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Погодни за : 2014-2016 Хонда HRV H-RV VEZEL Предмет Тип : Задните трупот капак покрие трим Материјал : ABS Хром Боја : Сребро Површински третман : хром Лесен за инсталација : 3 M Automative лепливи ленти се во прилог на Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР/SET
Обрнете Внимание на Она што за сопствени даночни Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е прилагодено за Статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Како да се комбинираат на превозот, Ако сакате да купите повеќе од 5 предмети од нас и на почетната вкупно превозот цена е висока. Pls ни е-мејл за да се добие комбинираат превозот попуст, и ние ќе брод од вашата стока во една парцела.
кога да брод парцела Обично ќе брод надвор парцели околу 5 работни дена, ако сите информации што е потврдено, па ни остави порака кога ќе цел : 1.Вашето име и презиме 2.Вашата целосна адреса со твоите Тел Бр 3.Автомобил стил и која година на вашиот автомобил е направен Кога да ја пратите пратката По испраќање на пратката, ние може да доби следење Без околу 2-3 дневна,pls контактирајте со нас ако не сте сигурни како да ги пратите пратката. Можете да ги пратите информации околу подолу пат откако доби следење Бр. Овој период е парцели подготвени во поштата чека за обработка. -DHL : 1-3 работни дена -up ПРОЗОРЦИ : 1-3 работни дена-ЕМС : 2-5 работни дена-Кина пост регистрирани воздух mail : 5-15days се Вратат Сите предмети се продава од нас се сосема нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема consientiousness на наша страна. Ако овој објект е неисправен по приемот ,треба 7days за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката.(И сите оригинални предмети неоштетени треба да биде во resalable состојба како пристигна) Buyes се responsib ле за превозот со соодветна амбалажа. Ако сметате дека превозот цена е висока и не заслужуваат да се врати,pls контакт да се најде подобро решение.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
анти прашина
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1cm
Автомобил модел:
За 2014 2015 2016 година Хонда HRV H-RV VEZEL
Модел Година:
2009 2010 2011 2012 2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
KOUVI
Материјал:
ABS
Име На Модел:
XCN5848
Автомобил Производител:
Хонда

Избор на клиент