100pcs/многу Модни Бебе Нога Бонбони Кутија Бебе Туш Хартија Слатка Торба Стапалки На Плажа Корист Кутии Крштевањето Бонбони Сад
Новак - 25 %

100pcs/многу Модни Бебе Нога Бонбони Кутија Бебе Туш Хартија Слатка Торба Стапалки На Плажа Корист Кутии Крштевањето Бонбони

Достапно за нарачка
DEN 1895.52
DEN 1422.00
Достапност:


состојба : 100% сосема нов
материјал : картон
боја : како на слика
големина : 6x6x6cm/2.36x2.36x2.36inch 1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cm
забелешка : големината можеби малку грешка поради прирачник за мерење.
Функција :
1.Овие мали кутии се совршени за на свадба фаворизира. Тие не се само елегантен изглед, тие имаат само точниот износ на селски допир. Бидете подготвени да треба да се соберат нив 2 Одредена Bonbonniere За Свадба Бонбони Услуги додаде совршен финиш да рустикален тематски свадбата. пакет : 100pcs/многу
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција
Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт со нас
Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

За производот

Број на Компјутери:
100pcs
Шема:
Срцето,Ниту Еден
Број На Модел На:
170710013
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Картон

Избор на клиент