Симулација антилопа полиетилен&furs антилопа модел смешно подарок за 70cmx100cm
Новак - 47 %

Симулација антилопа полиетилен&furs антилопа модел смешно подарок за 70cmx100cm

Достапно за нарачка
DEN 30240.00
DEN 16027.00
Достапност:


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
опис :
Симулација на антилопа
Спецификација на производот : 70cmx100cm
39335386823

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент