DIN916 316 од не ' рѓосувачки челик конкавна поставите хексадецимален завртки штекер Chimi завртки M3 M4 M5 M6 М8 M10 завртки без глава Врвот жица машина завртка
Новак - 0 %

DIN916 316 од не ' рѓосувачки челик конкавна поставите хексадецимален завртки штекер Chimi завртки M3 M4 M5 M6 М8 M10 завртки

Достапно за нарачка
DEN 428.16
DEN 428.00
Достапност:


За производот

Големина:
M3X3 350pcs, M3X4 400pcs, M3X5 350pcs, M3X6 350pcs, M3X8 300pcs, M3X10 250pcs, M3X12 200pcs, M4X3 250pcs, M4X4 300pcs, M4X5 250pcs, M4X6 200pcs, M4X8 200pcs, M4X10 180pcs, M4X12 150pcs, M4X16 120pcs, M5X4 250pcs, M5X5 250pcs, M5X6 200pcs, M5X8 200pcs, M5X10 150pcs, M5X12 120pcs, M5X16 100pcs, M5X20 80pcs, M5X25 60pcs, M6X5 200pcs, M6X6 180pcs, M6X8 150pcs, M6X10 100pcs, M6X12 80pcs, M6X16 60pcs, M6X20 50pcs, M6X25 50pcs, M6X30 40pcs, M8X6 80pcs, M8X8 70pcs, M8X10 60pcs, M8X12 50pcs, M8X16 40pcs, M8X20 35pcs, M8X25 25pcs, M8X30 20pcs, M10X8 45pcs, M10X10 40pcs, M10X12 35pcs, M10X16 25pcs, M10X20 20pcs, M10X25 15pcs, M10X30 12pcs
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Никој
Број На Модел На:
DIN916 316
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Димензии:
М3*6
Завртка Тип:
Поставете Завртки

Избор на клиент