1Pcs Оригинални Wiper Ножот За Epson Перо про 9900 9700 7700 7890 9890 7900 Wiper Собрание
Новак - 12 %

1Pcs Оригинални Wiper Ножот За Epson Перо про 9900 9700 7700 7890 9890 7900 Wiper Собрание

Достапно за нарачка
DEN 1098.72
DEN 967.00
Достапност:

1 Pcs Оригинални Wiper Ножот За Epson Перо про 9900 9700 7700 7890 9890 7900 Wiper Собрание
Пакетот Вклучува :
1 Pcs Оригинални Wiper Сечилото
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување Печатач Модел : За Epson Перо про 9900 9700 7700 7890 9890 7900
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Бренд Име:
vilaxh
Број На Модел На:
за epson 1390
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1pcs
Сертификати:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC
Пакување тип:
Боја кутија за пакување
7890:
7890
9900:
за epson 9900
9700:
за epson 9700
7700:
за epson 7700

Избор на клиент