Случај За iPhone 6 6S Восок СТП Кожа Coque Со Држачот на Телефонот Назад Покритие За iPhone 6 Плус 6S Плус Coque Capinha
Новак - 40 %

Случај За iPhone 6 6S Восок СТП Кожа Coque Со Држачот на Телефонот Назад Покритие За iPhone 6 Плус 6S Плус Coque Capinha

Достапно за нарачка
DEN 209.28
DEN 126.00
Достапност:


Случај За i Phone 5 5 S 6 6 S Восок СТП Кожа Coque Со Држачот на Телефонот Назад Покритие За i Phone 6 Плус 6 S Плус Coque Capinha
Напомена :
Имаме 3 модели,ве молиме изберете вистинската големина за вашиот мобилен телефон.
Продажба На Поени :
Материјал : Направен од Висок Квалитет на Восок СТП Кожа Функција : Одлична заштита од нечистотија, гребење и штети Функција : Класичен Стилски TOMKAS Лого со 2 картичка слотови Услуга : Брза Испорака + Брз Одговор + Направи Прилагодено Дизајн

За производот

Материјал:
За iPhone 6 6S, За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Гроздобер Задниот Поклопец Случај
Големина:
4.0 inch/4.7 inch/5.5 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
Tomkas
боја:
Сива, Кафена, Сина, Црвена
Материјал:
Маснотии СТП Кожа Случај
Модел Број 1:
Случаи За iPhone 5 5S SE
Модел Број 2:
Случаи За iPhone 6 6S 4.7
Модел Број 3:
Случаи За iPhone 6 Плус / 6S Плус 5.5

Избор на клиент