Завој Една парчиња Плажа бански костуми perfect Trikinis За Женска Жолто-златни Пливаат Носи Секси Шупливи 1 Парчиња Пливање Пливаат Одговара им Помогнам на

Завој Една парчиња Плажа бански костуми perfect Trikinis За Женска Жолто-златни Пливаат Носи Секси Шупливи 1 Парчиња Пливање

Достапно за нарачка
DEN 1089.12
Достапност:

Завој Една парчиња Плажа бански костуми perfect Trikinis За Женска Жолто-златни Пливаат Носи Секси Шупливи 1 Парчиња Пливање Пливаат Одговара им Помогнам на
100% сосема нов и висок квалитет
Тоа е прилично удобно и секси
Ткаенини : Најлон spandex Полиестер
Боја : боја Show
Големина : S M L
Притисни до : Да
Куп : Поместена
Повод : на Плажа, базен, партија
Предмет Тип : Еден парчиња Костим за капење
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да се напомене дека големини се мерат со рамен надвор и Упатство за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
Ако клиент строги во големина, ве молиме контактирајте со нас пред цел, ќе се обезбеди големината на реалните специфични за вас.
СЕКСИ И УБАВИНА
Детали
ЗАБЕЛЕШКА
Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења да се избира правилна големина, и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
ПОЛИТИКИ
Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
17-18
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Tanboby
Материјал:
Spandex,Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Жените
Големина:
s m l
боја:
Жолта-злато
Стил:
Секси
Возраст:
Возрасни
Им Помогнам На:
Yes
првенство:
Поместена
Повод:
Плажа, базен, партија
квалитет:
Висок квалитет
Тип На Објект:
Една парчиња бански костуми perfect

Избор на клиент