Најновите 230V 1550W/1600W Топлина Елемент Греење Елементи За Leister TRIAC S Рачни Топол Воздух Пластични Заварчик Пиштол
Новак - 50 %

Најновите 230V 1550W/1600W Топлина Елемент Греење Елементи За Leister TRIAC S Рачни Топол Воздух Пластични Заварчик Пиштол

Достапно за нарачка
DEN 1517.28
DEN 759.00
Достапност:


Спецификации
Материјал : Керамички, метал
Големина : 2.5x10.5cm/1*4.1 инчен
Напон : 220-230 V DC
Моќност : 1550-1600w
Suitabale За : Leister TRIAC S Рачни Топол Воздух Пластични заварчик Пиштол
Карактеристики
- Анти-термички шок
- Висока цврстина, висока температура
- Не е лесно да се пробие
- Долг животен век
Пакување Inluded
1x Heater

За производот

Број На Модел На:
NO

Избор на клиент