1Pcs Коленото Заштитник Јава Guard Отворено Спорт Поддршка Салата Коленото Појас Спорт Компресија Коленото Подлога Ракав за Кошарка, Одбојка
Новак - 41 %

1Pcs Коленото Заштитник Јава Guard Отворено Спорт Поддршка Салата Коленото Појас Спорт Компресија Коленото Подлога Ракав за Кошарка,

Достапно за нарачка
DEN 151.20
DEN 89.00
Достапност:


Коленото Заштитник Јава Guard Отворено Спортски Поддршка Салата Коленото Појас
Карактеристики :
Носат отпорен и издржлив
1. овој производ ги користи најлон високо еластична ткаенина, соединение заштита на животната средина нуркање материјал, нема чуден мирис, може да ги задоволи сите видови на тестирање се бара од страна на Европската Унија
2. изградена во ЕВА заптивка (спогодба со ЕУ за заштита на животната средина Ro HS стандардот), тоа може да заврши patella, шок апсорпција и анти-судир, како и подобрување на стабилноста
3. двојно прилагодливи тока, може да се прилагоди на големината слободно
4. Велкро дизајн, во близина фитинг, не е лесно да пената, долг работен век
Спецификација :
Пол : Унисекс
Главен материјал : композитни нуркање материјал
Погоден за спортови : кошарка, трчање, outdoor спортови, фитнес
Спецификации : една големина
Број : 1 парче (НЕ 1 пар)
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 x коленото појас

За производот

Материјал:
Композитен материјал нуркање
Број На Модел На:
Коленото Појас
Бренд Име:
JOCESTYLE
Возраст:
Возрасни
Карактеристики 1:
кошарка коленото влошки
Карактеристики 2:
одбојка коленото влошки
Карактеристики 3:
коленото влошки за работа
Карактеристики 4:
коленото влошки велосипедизам

Избор на клиент