Чест 5C Случаи Топла Производи паметен Телефон Назад Оклоп Покрие Случај за Huawei Чест 5C Тешко Пластични Хибрид Потпирачот Телефон Кеси 5.2
Новак - 20 %

Чест 5C Случаи Топла Производи паметен Телефон Назад Оклоп Покрие Случај за Huawei Чест 5C Тешко Пластични Хибрид Потпирачот

Достапно за нарачка
DEN 320.64
DEN 256.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Чест 5 C Случаи Топла Производи паметен Телефон Назад Оклоп Покрие Случај за Huawei Чест 5 C Тешко Пластични Хибрид Потпирачот Телефон Кеси 5.2"

За производот

Материјал:
чест 5C
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
for hawei huawey huwei huawai huwawei hauwei huaewi huawe phone cover
is_customized:
cute girly accessories bulk vendita calda positivo stitch capa carcasa,estuche glitter Retro vendita etui calda joli balr coque capa fundas,For Huawei Honor 5C Hard Plastic Hybrid Kickstand Phone Bags 5.2
Материјал:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes,симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa
Карактеристики:
За Huawei Чест 5C за hawei huawey huwei huawai huwawei
Најчестиот Вид:
За Huawei телефон мобилен телефон паметен Телефон Назад Оклоп etui
Водоотпорен:
За Huawei случај мобилни покритие Корица дело за Huawei Чест bollmann) телефон
Димензии:
За Чест 5C покрие bollmann) телефон покрие 5C Тешко Пластични Хибрид capa
Инсталација:
За Чест 5C торба funda торба Потпирачот Телефон Кеси 5.2 bollmann) телефон defender
дизајн:
Металик,Геометриски,Метален
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент