U. S. Солидна 1/8 5 Начин 2 Позиција Пневматски Електрични Електромагнетниот Вентил DC 12 V G Тема Алуминиум Легура ISO Сертифицирани

U. S. Солидна 1/8 5 Начин 2 Позиција Пневматски Електрични Електромагнетниот Вентил DC 12 V G Тема Алуминиум Легура ISO Сертифицирани

Достапно за нарачка
DEN 570.72
Достапност:


За Нас
Ние сме компанија со богато искуство во светската трговија. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред. Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други методи на плаќање. Ако се судрите со плаќање проблем, пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогне.5 Отворот (mm) 12 Проток Вредност (Cv) 0. И ние сме единствените одговорни за превозот цена кога објектот е оштетен или не како што е опишано. Бразил клиенти.
Основана во 2009 година, ние сме посветени да служи на нашите клиенти со големи производи и одлична услуга, додека одржување на висок квалитет и ниски цени.Тарифа и прописите за даноци . Доколку имате потреба, можете да контактирате со нас и тоа ќе ни биде големо задоволство да ви обезбеди висок квалитет на производи со разумна и атрактивна цена. Притисок Отпор 1. според тежина и превозот метод ќе го одберете. Русија клиенти.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз.
О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи. Тоа е, исто така, на интерфејс помеѓу електронски контролори и пневматски системи. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.2 Mpa Директно Управувана/ Пилот кој Управува Пилот кој Управува Операција Температура -5 - 50 целзиусови степени Напон ±10% Жици Форма на Директни Доведе Wire Кабел Должина 42cm/16.67 Изолација & Заштита Класа F; IP 65 Работен Притисок 0. Тие исто така се наоѓаат во воздухот лифт уреди како forklifts. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU.
Пневматски типови на вентили може да се најде во широк спектар на индустрии. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4.
Контактирајте со нас & Повратните информации
Ние негува секој повратни информации од нашите клиенти, ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Itis е да го вклучите за рутирање на воздухот да било пневматски уред, обично е actuator, дозволувајќи им на релативно мал сигнал за контрола на голем уред.
Политика На Враќање
(1) Можете да не контактирате преку порака, trademanager. Транспортната индустрија има многу користи за нив; мотор & АТВ воздухот возење суспензија системи, отворање на вратата системи на автобуси, и ѓубре камион лифт механизми само за името, неколку. Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи.5"
Плаќање
1.
(2) ве Молиме имајте во предвид дека ние може само да го прифати замена за предмети кои се во иста состојба како кога сте го добиле. Овој вентил овозможува пневматски контрола на позицијата, проток, притисок и температура. Тие се имаат prewired поврзаност што го прави инсталација, одржување, контрола и едноставна.
Ние, исто така, имаат богата производи повеќе од екранот во продавницата. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Ова е НИ Солидна 1/8" 5 начин 2 Позиција Пневматски Електрични Електромагнетниот Вентил.
НИ Солидна вентили за пневматски нудиме сигурност, ниска потрошувачка на енергија, и имаат долг живот.

За производот

Број На Модел На:
USS - PSV00039-G
Материјал:
Легура
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Тема Тип:
G
Порт Големина:
1/8
моќност:
Електромагнетниот
Структура:
Контрола
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
САД Цврсти
Извор На Енергија:
DC
Медиуми:
Воздух
is_customized:
Yes
работат:
нормално затворен

Избор на клиент