1pcs 125W U5 U7 LED Мотоцикл Возење Магла Главата Место Светло Светилка Светла Светилка Мотор 3000LMW LED Светло Универзална

1pcs 125W U5 U7 LED Мотоцикл Возење Магла Главата Место Светло Светилка Светла Светилка Мотор 3000LMW LED Светло Универзална

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:


Fitment : Универзална одговара за велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, брод. Спецификација : SKU : B009-04 Материјал : Зајакнување на Алуминиум легура светла Боја : Бела Влезен Напон : 12 V-80 V DC Актуелната власт : 15 W Светлина Моќ : 125 W Флукс : 3000 LM Опсег : 200 метри LED Боја Температура : 6000k-7000k Средина Температура : -40-40 степен centigrade Функција : КРИ U5 LED Светилка Монистра Ефикасна заштита на батеријата. Услуга животот над 30.000 часа. Висок квалитет, лесно се инсталира, трајни ,Многу светла, водоотпорен Доаѓа со заградата, завртки и алатки. Црвено Жица Позитивни & White Жица Негативни Пакет се вклучени : 1 buc Мотоцикл КРИ U5/U7 LED Возење Магла Главата Светлина

За производот

боја:
U5 Сребрена Школка, U5 Црна Школка, U7 Сребрена Школка, U7 Црна Школка
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Тип Socket:
H1
Температура На Боја:
6000K
Лер Зрак Тип:
место
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил модел:
Мотоцикл Возење За Магла
Автомобил Марка:
Универзална
Wattage:
125W
Напон:
12V
Бренд Име:
Gremlins
За Автомобил Светилка:
Фарови

Избор на клиент